Failiem.lv FAQ: Atbildes par failu glabāšanu un apmaiņu

Kam ir paredzēta Failiem.lv platforma?

Failiem.lv ir paredzēts dažādiem lietotājiem: privātpersonām, profesionāļiem un uzņēmumiem. Platforma ir īpaši noderīga tiem, kam nepieciešams saglabāt, koplietot un pārvaldīt failus tiešsaistē:

  • Personām, kuras vēlas dublēt savu datus vai koplietot lielus failus ar draugiem un ģimeni.
  • Profesionāļiem, fotogrāfiem, dizaineriem un videogrāfiem, kuriem vajag koplietot lielus multivides failus ar klientiem vai līdzstrādniekiem.
  • Uzņēmumiem, kuriem nepieciešama droša platforma sensitīvu dokumentu glabāšanai un kopīgošanai, sadarbībai projektos vai satura izplatīšanai klientiem vai darbiniekiem.
  • Izglītības iestādes materiālu un resursu apmaiņai ar studentiem un mācībspēkiem.
  • Sporta organizācijas, lai pārvaldītu fotoattēlu un video publicēšanu

Kopumā Failiem.lv ir pielāgots to lietotāju vajadzībām, kuriem nepieciešami efektīvi failu glabāšanas un koplietošanas risinājumi.

Vai mani faili ir privāti?

Jā, visi saglabātie faili ir privāti un saites netiek automātiski publicētas. Konta uzstādījumos jūs varat mainīt noklusētās saites pieejas tiesības failiem un folderiem. Folderiem var uzlikt arī papildus paroli.

Cik lielus datu apjomus es varu glabāt?

Tik cik nepieciešams - jebkurā laikā varat papildināt kontā pieejamo diska vietu, abonējot klāt terabaitus.

Kā faili ir pieejami?

Pēc augšupielādes jūsu faili tiek saglabāti drošos mākoņa serveros. Katra mape un fails automātiski saņem unikālu saiti. Varat koplietot saiti uz mapi vai failu un mainīt piekļuves tiesības vai iestatīt paroli.

Vai es varu saglabāt jebkāda veida failus?

Jā, jūs varat augšupielādēt, uzglabāt un koplietot visu veidu failus - dokumentus, fotoattēlus, video, audio un citus. Sistēma saglabā sākotnējos failu izmērus un metadatus. Pamata, PRO un Business kontiem ir dažādi augšupielādes lieluma ierobežojumi, kas ir redzami cenrādī.

Kādas maksājumu metodes pieņemam?

Mēs pieņemam VISA, Mastercard un bankas pārskaitījumus. Mums nav pieejas un mēs neglabājam kredītkaršu datus. Maksājumi notiek ar drošu PCI-DSS sertificētu maksājumu iestāžu un banku starpniecību.

Kādi datu drošības līmeņi un risinājumi tiek izmantoti?

Tiek izmantoti šifrēti datu kanāli, rezervēti datu masīvi, rezerves serveri, tīmekļa ugunsmūri un pretvīrusu tehnoloģijas. Tomēr jūsu datiem netiek veidotas papildu kopijas. Varat izveidot papildu šifrētas datu kopijas ar Duplicati dublēšanas rīku vai sinhronizēt visu konta saturu ar citu datoru/serveri.

Cik ilgi faili tiek glabāti bezmaksas lietotāju faili?

Reģistrētiem lietotājiem ir pastāvīga diska vieta failu glabāšanai, kuru var palielināt abonējot PRO vai Biznesa kontu. Faili, kas pārsniedz pieejamo vietu vai nereģistrētu lietotāju faili būs pieejami līdz 60 dienām kopš to augšupielādes, atkarībā no uzstādītā dzēšanas termiņa.

Kā var dzēst anonīmi uzkopētos failus?

Ja, augšupielādējot failus, pirmajā laukā ir norādīts īpašnieka e-pasts, uz šo e-pastu tiek nosūtīta arī rediģēšanas un dzēšanas saite. Reģistrētie lietotāji var pārvaldīt un dzēst savus failus sadaļā "Mani faili". Ja esat aizmirsis autorizēt, joprojām varat savam kontam pievienot failus, kas augšupielādēti no šīs ierīces uzreiz pēc pieteikšanās.

Vai es varu saņemt failu linku uzreiz, kamēr faili vēl uzkopējas?

Jā. Pēc "Saglabāt failus" pogas nospiešanas, piekļuves saite tiek uzreiz uzrādīta. Ja esat reģistrēts lietotājs, jaunā saite uzreiz parādās arī "Mani faili" sadaļā jūsu kontā kā jauns folderis. Līdz ar to, nav nepieciešams gaidīt, kamēr augšupielāde beigsies. Bezmaksas kontiem pēc noklusējuma šī saite ir pieejama ar linka tiesībām, lai var koplietot tālāk citiem lietotājiem bez reģistrācijas.

Kāpēc veiktos maksājumus nav iespējams atgriezt?

Jums ir dota iespēja bezmaksas izmēģināt sistēmu. Abonējot maksas kontu, sistēma automātiski pieslēdz maksas iespējas, rezervē diska vietu, iedod pieeju maksas failiem vai izdrukā fotogrāfijas, pie tam sazinoties ar citām IT sistēmām un piegādātājiem, kas nodrošina pierasīto daļu no pakalpojuma. Visa informācija par darījuma nosacījumiem tiek sniegta pasūtījuma veikšanas brīdī par konkrēto pakalpojumu, pirms samaksas veikšanas. Uz visiem lietotājiem attiecas platformas izmantošanas noteikumi. Pie tam, maksājumu atcelšana izmaksā dārgi - sarežģī grāmatvedību un nodokļu aprēķinu.

Kādi dati tiek glabāti par mani?

Tos datus, kurus pats esat norādījis, veidojot lietotāja kontu. Šie dati ir redzami un maināmi konta uzstādījumos. Vairāk informācija ir pieejama privātuma politikā.

Kāda ir lejupielādētā arhīva faila parole?

Parole ir jāprasa failu īpašniekam, jo mēs neiestatām paroles. Faila augšupielādētājs zina paroli. Ja jums ir nepieciešama parole, mēs nevaram jums palīdzēt.

Es izveidoju kontu ar trešās puses SSO autentifikāciju. Kāda ir mana konta parole?

Ja esat izveidojis kontu ar 3.puses autentifikāciju (Google, Microsoft, Facebook, Apple), bet vēlaties pieteikties kontā ar jūsu epastu un manuāli izveidotu paroli, jums ir jāatjauno parole uz reģistrēto epastu. Pēc jaunas paroles uzstādīšanas, jūs joprojām varēsiet pierakstīties, izmantojot arī 3.puses autentifikāciju.

Nevar lejupielādēt failu, ko darīt?

Failu lejupielādi var ietekmēt interneta savienojuma kvalitāte starp klientu un serveri, klienta ierīces un interneta pārlūkprogrammas iestatījumi, maksas vai bezmaksas konts, servera noslodze, sistēmas limiti un citi faktori. Izmēģiniet citu ierīci. Ja tomēr neizdodas lejupielādēt failu, ziņojiet kontaktformā.

Konta uzlabošana abonējot

Ja nepieciešama papildu vieta vai iespējas, uzlabojiet kontu abonējot kādu no plāniem.

Ja jums jau ir abonēts PRO konts un vajag vairāk vietu, abonējiet klāt vēl vienu PRO kontu. Veicot vēl vienu abonēšanu, esošā automātiski neatcelsies. Aktīvajās abonēšanās iekļautā vieta un iespējas summējas.

Ja gribat vienu plānu aizstāt ar citu, nepieciešams atcelt esošo abonēšanu uzstādījumos. Vieta un iespējas būs pieejamas līdz apmaksātā perioda beigām.

Es nevēlos saņemt e-pasta atjauninājumus

Konta iestatījumos "Epastu saņemšanas uzstādījumi" varat atzīmēt tēmas, par kurām nevēlaties saņemt e-pasta paziņojumus.

Kā risināt sūdzības par platformā publicēto saturu?

Lūdzu, iesniedziet savu sūdzību (DMCA tipa pieteikumu) satura noņemšanai, izmantojot šo veidlapu .

Vai platformā pārlūkā var rediģēt dokumentus?

Jā, interneta pārlūkā var veikt populārāko ofisa formāta dokumentu un attēlu rediģēšanu, ja esat abonējis vismaz PRO kontu.

Kā es varu izdzēst savu kontu?

Parastos un PRO kontus var dzēst konta uzstādījumos. Pirms tam jābūt izdzēstiem visiem kontā esošajiem failiem. Biznesa kontiem ir jāprasa administratoram.

Citus jautājumus varat uzdot chat.failiem.lv vai kontaktformā